Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - vybavení cukráren, barů a restaurací

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–60 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, ryze českou společnost, která již 30 let dodává a servisuje gastronomická zařízení vynikající kvality na území České a Slovenské republiky, hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici Obchodního zástupce.

Náplň práce:

  • Komunikace a péče o stávající zákazníky
  • Jednání s novými zákazníky, tvorba cenových nabídek
  • Aktivní prezentace prodávaných strojů a zařízení
  • Spolupráce v rámci obchodního týmu a marketingu
  • Občasná účast na veletrzích a předváděcích akcích

Co od Vás očekáváme:

  • Profesionální vystupování, komunikativnost, spolehlivost, prozákaznická orientace, aktivní přístup k práci
  • Technická zdatnost je výhodou
  • Základní znalosti office IT
  • Občasné pracovní cesty po ČR, SR a zahraničí
  • SŠ vzdělání
  • ŘP skupina B (aktivní řidič)
  • Znalost anglického jazyka - výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nabízíme zajímavou a různorodou práci v oboru cukrářského vybavení, zejména vybavení cukráren, zmrzlináren, kaváren a dalších. Zastupujeme přední světové výrobce technologií (Frigomat, SPM, Selmi..) na území České a Slovenské republiky.
  • Motivační finanční ohodnocení: 30 000 – 60 000 Kč
  • Příspěvek na dovolenou, roční prémie
  • 5 týdnů dovolené, narozeninový den
  • Stravenkový paušál, multisport karta
  • Nápoje, zákusky a zmrzlina na pracovišti, co sníte a vypijete
  • Mobilní telefon, notebook
  • Občasná práce z domova
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Místo pracoviště – Brno - Maloměřice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost občasné práce z domova
  • Účast na zahraničních konferencích

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.